Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Volba správného upevňovacího systému vždy závisí na typu solárního systému a stavu střechy domu. S praktickým servisem Würth můžete své solární projekty plánovat a vytvářet do posledního detailu jednoduše v kanceláři. Software pro navrhování solárních zařízení je součástí buď technického softwaru společnosti Würth (WTS) pro šikmé střechy, nebo v on-line aplikaci SollarTool App pro ploché střechy a je k dispozici pro obchodníky, projektanty a inženýry.

Software umožňuje provádět předběžná měření v souladu s normami a komplexní dokumentaci pro vaši instalační zakázku. Pro montáž systému obdržíte konstrukční doporučení, seznamy dílů a plán instalace systému.

Solarni upevnění

Šikmé střechy

Montážní systém pro šikmé střechy „ZEBRA“

Zebra solar

Díky dodávkám zkompletovaných komponentů a inovovanému zaklapávacímu systému je doba montáže se systémem ZEBRA výrazně kratší než u ostatních systémů pro kotvení solarních panelů.

Výškově nastavitelné středové i koncové střešní držáky přináší maximální flexibilitu. Díky bočním kotevním lištám ke střešnímu háku je možné flexibilní nastavení výšky. Tím lze vyrovnat nerovnosti střechy a zabránit tak možnému poškození modulu.

Všechny systémové komponenty jsou vyrobeny z kvalitního hliníku nebo ušlechtilé oceli A2, takže je zaručena velmi vysoká odolnost vůči korozi.

*Omluvte prosím sníženou kvalitu videa.

Certifikace

Produkty pro instalaci solárních panelů na šikmé střechy na našem eshopu:

Ploché střechy

Montážní systém pro ploché střechy „AEROMOUNT“

aeromount

Montážní systém AeroMount nabízí systematicky konstruované podkonstrukce pro snadnou montáž fotovoltaických modulů na ploché střechy. Aerodynamická konstrukce má vynikající statické vlastnosti a vyžaduje výrazně méně zátěže než jiné systémy na trhu.

 

Rozsáhlé testy v aerodynamickém tunelu a 25letá záruka na výrobek zajišťují maximální bezpečnost všech systémů řady AeroMount.

Video představení systému Aeromount OW10 (orientace VÝCHOD/ZÁPAD)

Video představení systému Aeromount S10 (orientace JIH)