WOW! COOLIUS – PLNIČKY KLIMATIZACÍ

Školení na zacházení s F-plyny

Dovolujeme si Vás upozornit na důležitou změnu, která se týká prodeje chladiv. 1. 1. 2015 vstoupilo v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 517/2014, které mimo jiné reguluje i způsob obchodování s chladivy. Podle čl. 6 odst. 4 tohoto Nařízení, má prodávající povinnost vést záznamy o odpovědných osobách za nákup chladiv, dodaných množstvích a jejich použití.

Od 1. 1. 2015 již tedy nemůžeme prodávat chladivo R134a, obj.č. NB6S006402 do firem, kde nebude alespoň jeden pracovník, který vlastní platné osvědčení, které ho opravňuje k zacházení s tzv. F- plyny.

Pokud toto osvědčení nemáte, můžete jej u nás získat a zároveň vyškolíme požadovaný počet mechaniků na základě uděleného Atestačního subjektu, který vlastníme již od roku 2011.

Termíny a místa školení Vám rádi sdělíme na uvedených kontaktech.

Nabízíme také individuální školení ve vašich prostorách za těchto podmínek:
- 4 a více uchazečů
- školící místnost pro odpovídající počet uchazečů
- dílenské stání pro jedno vozidlo

Ceník školení a přihlašovací formulář v PDF (765KB)  Ceník školení a přihlašovací formulář v PDF (765KB)

WOW! Coolius - Servisní zařízení pro automobilové klimatizace

Spolehlivá zařízení se snadnou obsluhou, orientovaná především na budoucnost v automobilovém průmyslu. Servisní zařízení v sobě kombinují možnosti údržby a diagnostiky klimatizací motorových vozidel.

WOW! Coolius - Perfektní produktové portfolio

Kombinace výrobků značek Würth a WOW! představuje vše potřebné pro úspěch Vašeho autoservisu především díky kompetencím, spolehlivého výkonu a konkurenceschopných řešení.
Dále Vám nabízíme veškeré příslušenství, technická školení zaměřená na klimatizace motorových vozidel, záruční a pozáruční servis přímo ve Vašem servisu zajištěný kvalifikovaným personálem.

WOW! Coolius - Marketing a financování

Kromě technických školení Vás rovněž rádi podpoříme v marketingových aktivitách a reklamních pomůckách pro Vaši autodílnu a poskytneme Vám poradenství s ohledem na možné modely financování.

Náš tým:

Jaroslav Hronek

Jaroslav Hronek

Jiří Krajíček

Jiří Krajíček

Libor Šustek

Libor Šustek

Ladislav Veselý

Ladislav Veselý