Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

HHS: Maziva a údržbové oleje

Prohlédnout výběr HHS produktů
HHS
HHS

Různá mazaná místa – různé výrobky. Ale který je ten správný pro můj případ použití? Naše matice adhezních maziv vám poskytuje užitečný nástroj, který vám může pomoci při výběru vhodného maziva.

Na následujících stránkách můžete porovnávat požadavky na použití maziva v daném konkrétním případě se silnými stránkami a vlastnostmi naší řady HHS®. Vhodný přípravek vám ale také doporučí naši odborní pracovníci – abyste mohli říci: "U mě to běží jako dobře promazaný stroj!"

Oblast použití / Požadovaná vlastnost výrobku Schopnost penetrace Odolnost vůči vysokým tlakům Odolnost vůči teplotám Ochrana proti korozi Přilnavost Dlouhodobý účinek Odpuzující nečistoty NSF Würth doporučuje
Lanovody
HHS 6000 PLUS
Valivá ložiska
HHS 5000
Rychloběžné řetězy
HHS 2000
Uzavřená ozubená kola
HHS 2000 PLUS
Vodicí kolejnice
HHS 1000
Otevřená ozubená kola
HHS 500
Ozubnice
HHS 200
Kluzná ložiska
HHS 200 PLUS
Řadicí ústrojí, táhla, lišty
HHS DRYLUBE
- vynikající;
- dobré;
- méně dobré

HHS 200 PLUS

Pro profesionální mazání při extrémně vysokém zatížení anebo vlivu počasí a vody, jako jsou otevřené převody a řetězy, a to i při venkovních aplikacích.

HHS 2000 PLUS

Pro profesionální použití při vysokotlakých aplikacích, při vysokých vyhazovacích silách nebo nad hlavou, jako jsou bovdeny, šrouby, spoje, závěsy, kluzné kolejnice, ozubená kola, ozubené tyče nebo otevřená ozubená kola.

HHS 6000 PLUS

Pro profesionální použití s nejmenšími tolerancemi, přesnými díly nebo dokonce s vysokými teplotními zatíženími, jako jsou ložiska, řetězy, spoje, pružiny, kluzné kolejnice nebo bovdeny.

Brožury a katalogy

HHS produkty