Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Partner pro lepení všech materiálů

Prohlédnout lepidla
Lepidlo
Lepidlo

Z naší široké a rozmanité nabídky lepidel si můžete vybrat to nejvhodnější lepidlo pro konkrétní aplikaci s vlastnostmi lepidla, které od něho očekáváte.

Naše nabídka zahrnuje široké spektrum lepidel – jak lepidla pro pevné spoje, které poskytují vynikající stabilitu a odolnost, tak i lepidla určená pro pružné spoje, které umožňují flexibilitu a adaptabilitu v různých aplikacích.

Samozřejmostí jsou různé velikosti balení a v některých případech dokonce i různé barevné odstíny, což vám umožní snadno přizpůsobit lepidlo vašim potřebám a typu materiálů, které spojujete.

Nezapomeňte ani na doplňky, jako jsou přípravky na přípravu povrchů před lepením, jejichž použití zajišťuje optimální výsledky při aplikaci lepidel. Bezpečnostních listy pro všechny naše chemické produkty jsou pro ke stažení u jednotlivých produktů na našem e-shopu – to vám umožní být vždy v souladu s aktuálními bezpečnostními standardy.

Lepidlo

U naší společnosti si vyberete i z lepidel, která splňují nejpřísnější normy a jsou schválena pro použití s potravinami – mají certifikát ISEGA. Naše konstrukční lepidla jsou vyvinuta na základě různých chemických bází, jako je silikon, polyuretan, polymer a další, což znamená, že jsme schopni pokrýt širokou škálu aplikací.

S naší bohatou historií, zkušenostmi v oblasti chemických produktů a vynikajícím sortimentem lepidel jsme připraveni poskytnout vám nejlepší řešení pro vaše potřeby v oblasti lepení a spojování materiálů.

Vaše spokojenost a kvalita vašich projektů jsou pro nás na prvním místě, a proto jsme připraveni vám poskytnout vynikající produktové řešení a odbornou podporu.

Výběr lepidel

Brožury a katalogy:

Aktivátor pro sekundové lepidlo

Aktivátor urychluje vytvrzování vteřinových lepidel a měl by být použit vždy, když je práci třeba dokončit během několika sekund nebo při lepení neaktivních materiálů nebo velmi velkých mezer. Kromě toho lze po postříkání aktivátorem přebytečné lepidlo zcela vytvrdit.

Box na kartuše

Vhodné pro přepravu a bezpečné a čisté skladování kartuší s tmelem, v dílně, na staveništích a v přepravních vozidlech. Praktický nosič vyrobený z robustního recyklovaného plastu umožňuje přenášet jednou rukou 12 kartuší.

Vteřinové lepidlo Klebfix

Ideální pro lepení dílů s různými nebo neznámými lepenými mezerami (do 6 mm) nebo pro aplikace, kde musí být přebytečné lepidlo zcela vytvrzené. Díky vysoké schopnosti vyplňovat mezery a vysoké počáteční přilnavosti k většině povrchů je tento systém dokonalým řešením pro opravy. Gelová konzistence zabraňuje stékání i na svislých površích. Vhodné pro lepení v závodech na zpracování potravin

Univerzální těsnicí hmota ALL-IN-ONE

Hmotu ALL IN ONE lze použít pro zajišťování závitů nebo utěsnění trubek, jako těsnicí hmotu na příruby a pouzdra a pro upevňování ložisek na tyče nebo hřídele.

Lepidla a příslušenství