Rychlá efektivní a spolehlivá diagnostika pro malou dílnu, velký autoservis i mobilní asistenční služby.

Filozofie systému WOW!
Diagnostická řešení od firmy WOW! jsou jednoznačně orientována na dílenskou praxi. Hlavními výhodami jsou modularita, efektivita a snadné ovládání.

  • Jsme schopni dodat diagnostický nástroj pro malou dílnu i komplexní řešení pro velký servis. Uživatel si volí diagnostiku podle svých požadavků z dostupných hardwarových a softwarových modulů. Celý systém také umožňuje rozšíření kdykoliv v budoucnu přesně podle vašich potřeb
  • Obrovskou devizou je minimalizace ztrát času a prostojů. Diagnostika WOW! nabízí automatickou identifikaci řídících jednotek, která prověří všechny dostupné systémy vozu v jedné několik minut trvající operaci bez nutnosti výměny kabelů a opakovaného připojování diagnostického nástroje. Funkce kódování a vyvážení jsou jednoduše dostupné a snadno proveditelné. WOW! svojí koncepcí umožňuje rychlou a efektivní diagnostiku i na voze, o němž má mechanik minimum informací.
  • Ovládání aplikace je intuitivní a je koncipováno tak, aby uživateli co nejvíce usnadnilo řešení problémů v dílenské praxi. WOW! umožňuje archivaci a správu dat vámi testovaných vozidel. V průběhu měření na vozidle jsou jednoduše a rychle dostupné části volitelných softwarových modulů s daty k vozu, elektroinstalaci, hodnotami pro měření, umístění komponent, návody a tipy, motormanagement.