Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Výdejní automaty Würth

Výdejní automat vám pomůže uspořit až 80% nákladů na C-díly.

Kontaktovat specialistu
Automat

Co umí výdejní automaty Würth?

Výdejní automaty Würth jsou profesionální automaty, které splní Vaše nároky na výdej spotřebního materiálu, ochranných pomůcek, atp. Mezi přednosti našich automatů patří přehledné ovládání, snadné přihlášení do systému pomocí RFID čtečky docházkových čipů. Naše výdejní automaty nabízí široké možnosti nastavení, jako například rozdělení vydávaného materiálu do přehledných skupin, možnosti nastavení různých typů omezení výběrů pro jednotlivé skupiny zaměstnanců. Umožňují dokonalý přehled o vydaném nářadí a spotřebním materiálu včetně informací o tom, kdo, co, kdy a v jakém množství odebral.

Naše výdejní automaty jsou ideálním řešením pro snížení nároků na skladovací prostory. Podle konkrétního typu automatu je možno v automatu uskladnit až 2 000 kusů produktů. Přitom plocha, kterou automat zabere, nepřesahuje 1,5 m2. Proces výdeje materiálu je maximálně jednoduchý. Váš zaměstnanec se jednoduše přihlásí čipovou kartou, odebere si požadované produkty v potřebném množství a může pokračovat v práci!

V nabídce našich automatů naleznete spirálový, karuselový či přihrádkový automat.

Máte zájem o kalkulaci? Ozvěte se nám a poradíme vám, jaký automat by byl ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

zásobování
Doplňování zásob automatů pracovníky Würth
Disponujeme rozsáhlou sítí pracovníků zásobování. Postaráme se o to, abyste v automatu neustále měli vše, co potřebujete ke své práci.
dosupnost
Výdej zboží 24/7
Zboží uskladněné ve výdejním automatu máte k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nedostupnost spotřebního materiálu je minulostí.
Úspora nákladů na C - díly
Veškeré odběry z výdejního automatu máte pod kontrolou. Každý jednotlivý výdej je zaznamenán v systému. Víte přesně kdo, kdy, co a v jakém množství si odebral.
Automatický reporting nákladů
Díky výdejnímu automatu budete mít přístup k pravidelným reportům o spotřebě zboží. A to jak na úrovni jednotlivých zaměstnanců, skupin zaměstnanců, tak nákladových středisek. Detailní reporty jsou velmi užitečné také v otázce legislativy týkající se povinnosti zaměstnavatele vybavit pracovníky nezbytnými ochrannými pracovními pomůckami.
Nastavení limitů spotřeby
Držte své náklady pod kontrolou díky rozsáhlým možnostem nastavení limitů pro výdej zboží. Náš systém umožňuje přidělit jednotlivým pracovníkům předem definované skupiny produktů, které mohou odebírat, limitovat množství, které zaměstnanec může za určitou časovou periodu odebrat a mnoho dalšího.
Maximální transparentnost procesů
Zodpovídáme za celý proces od pravidelného doplňování zásob výdejního automatu, přes reporting odběrů zboží, až po fakturaci.
automaty

Ukázka sortimentu spotřebního materiálu vhodného pro výdejní automaty

safe_80%

Je pro Vás výdejní automat tím nejlepším řešením?

Jednoduše spočítejte na naší kalkulačce

Vaše roční náklady na spotřební materiál

Počet zaměstnanců ve výrobě

x
Automat Wurth

Výdejní automat je pro vás ideální řešení.
Kontaktujte našeho specialistu pro nabídku na míru.

Chcete kalkulaci automatu na míru? Kontaktujte nás.

 

* Povinné pole