Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Centrála
O firmě
O firmě
0

let

na trhu
0

+

produktů
logo
0

+

obchodních zástupců
0
prodejen

Společnost Würth Česká republika je součástí celosvětové společnosti Würth Group, lídra v oblasti montážní a upevňovací techniky. Svým zákazníkům rozumíme a tak necháváme konkurenci daleko za sebou. Díky dlouholetým zkušenostem a celosvětově sdílenému know-how umíme poradit, jako nikdo jiný. Každý z našich obchodních zástupců má navíc svou specializaci, takže se můžete spolehnout, že vám vždy pomůže vybrat z našeho sortimentu to nejlepší, co vám práci usnadní a zkvalitní, ať už pracujete se dřevem, kovem nebo třeba automobily. Kontaktujte nás a spojte se i vy se svým obchodním zástupcem.

product range

Kompletní sortiment pro živnostníky a průmysl

Na počátku byla firma Würth specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Naše portfolio čítá přes 150 tisíc produktů od těch nejmenších, jako jsou šrouby a hmoždinky, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy. Zkrátka máme v nabídce vše potřebné pro řemesla spojená s automobily, řemesla zpracovávající dřevo či kovy, pro stavební firmy i velké průmyslové podniky.

  • Reinhold Wurth

    Reinhold Würth

  • Historie značky

    Historie firmy

  • Kultura a umění

    Kultura a umění

Reinhold Würth

Reinhold Wurth

Ve firmě svého otce začal pracovat ve 14 letech. Po jeho smrti převzal společnost v pouhých 19 letech. Za svůj život z malé německé firmy dokázal vybudovat celosvětový a uznávaný koncern. Náskok před konkurencí získává především díky nadstandardním službám ke svým zákazníkům a také intenzivní motivací svých obchodníků.

Historie firmy

Historie značky

V roce 1945 Adolf Würth založil velkoobchod se šrouby a maticemi. Již v roce 1962 syn Reinhold zakládá první zahraniční pobočku v Nizozemsku a v 1969 roste i do USA. Od 80. let je Würth zastoupen na 5 světadílech. V roce 2000 překračuje firma významný milník obratu 5 miliard EUR. V roce 2022 byl obrat firmy 19,95 miliard EUR a stále roste.

Kultura a umění

Kultura a umění

Reinhold Würth je vášnivým sběratelem a podporovatelem umění. To je znát i na všech Würth sídlech po celém světě, které vždy navrhuje lokální uznávaný architekt. Reinhold vlastní přes 18 tisíc kusů uměleckých děl, které vystavuje i pro veřejnost v celkem 15 muzeích a uměleckých galeriích vlastněných společností Würth po celém světě.

Vývoj

Vlastní vývoj = konkurenční výhoda

Nasloucháme našim zákazníkům a rozumíme jejich potřebám. Ruku v ruce s rozvojem průmyslu a řemesel jdou i stále nové požadavky na náš sortiment, což nás ale nezaskočí. Naopak, problémy našich zákazníků jsou pro nás výzvou! V našem výzkumném středisku ve Švýcarsku se stále pracuje na vývoji nových či inovaci stávajících produktů, zabýváme se produkty na míru či realizací specifických řešení pro velké firmy. Zkrátka děláme vše, abychom mohli co nejrychleji uspokojit přání našich zákazníků. Vlastníme celou řadu patentů a průmyslových vzorů, spolupracujeme s nezávislými institucemi a univerzitami. A dbáme na dodržování přesně stanovených norem jakosti, které našim zákazníkům zaručují tu nejvyšší kvalitu.

Osobní kontakt

Osobní kontakt se zákazníkem

Už od svých začátků buduje značka Würth blízké vztahy se svými zákazníky, což značí její rozsáhlá síť poboček a obchodních zástupců. V České republice je v současné době k dispozici 24 prodejen, na kterých jsou vždy připraveny k okamžitému odběru všechny důležité produkty z našeho sortimentu, a více než 350 obchodních zástupců, kteří neváhají za svými zákazníky osobně zajet a pomoci jim, kdykoliv je potřeba. Ti navíc mají odborné znalosti v oboru a dobře znají specifické problémy týkající se jejich zaměření na auto, dřevo, stavbu nebo průmyslové výrobny. Neváhejte nás kontaktovat a spojit se se svým obchodním zástupcem.