Pouze pro podnikatele  
Informace o Würth Group

Zde přejdete na publikace a základní informace o skupině Würth.

Naleznete zde veškeré aktuální publikace a výroční zprávy skupiny Würth. Publikace jsou v německém a anglickém jazyce.

Tiskové zprávy Würth Česká republika
Spolujízda Telesales

24.dubna 2023

Unikátní akce k oslavě narozenin majitele firmy Würth se koná na konci dubna

Tradice mají ve firmě Würth velkou váhu, a naprosto unikátní akce Reinhold Würth workout týden se koná každý rok ve stejném termínu, nepřetržitě od poloviny 80let. Významně přispívá k rodinné kultuře v dnes už globální firmě, a letos už 88 letý prof. Dr. h. C. mult. Reinhold Würth se jí vždy aktivně účastní.

uklidíme česko - rukavice

30. března 2023

Společnost Würth podpořila akci Ukliďme Česko. Dobrovolníkům darovala téměř 2 000 párů rukavic

Společnost Würth, přední světový vývojář i výrobce potřeb pro řemeslníky, podpořila největší dobrovolnickou iniciativu v České republice „Ukliďme Česko“. Kromě zapojení zaměstnanců do samotného úklidu věnuje dobrovolníkům v Brně téměř 2 000 párů pracovních rukavic. Záměrem akce je motivovat veřejnost k úklidu nelegálně vzniklých černých skládek a nepořádku zatěžující přírodu.

eco tigerflex

22. února 2023

Z jedné PET lahve nový pár pracovních rukavic

Společnost Würth uvádí na český trh novinku: pracovní rukavice TIGERFLEX Plus Ecoline. Ty jsou vyráběny z recyklovaného PET materiálu, z jedné lahve vzniká jeden pár rukavic. Tyto speciální výrobky přitom prokazují stejně špičkové užitné vlastnosti jako původní řada TIGERFLEX Plus. Mezi ně patří dokonalý úchop, přesně padnoucí střih, vysoká odolnost a hladký úplet pohodlný i při celodenním nošení. Na první pohled se odlišují typickými protiskluzovými tygřími pruhy.

Würth

1. prosince 2022

Společnost Würth slaví 30 let na českém trhu, její obrat v ČR se v letošním roce přiblíží dvěma miliardám korun

Společnost Würth, přední světový vývojář a výrobce montážních materiálů a techniky, slaví 30 let od vstupu na český trh. Portfolio společnosti čítá více než 150 tisíc položek, které zahrnují špičkovou techniku, spojovací materiál, ochranné pracovní pomůcky a oblečení, nářadí, chemicko-technické produkty, stroje a mnoho dalšího. Veškeré výrobky jsou určeny pro profesionály a odborníky v oblasti stavebnictví, zpracování dřeva, kovů či automobilovém průmyslu. Produkty značky Würth je možné zakoupit přes e-shop, mobilní aplikaci, na jedné z 24 značkových prodejen či prostřednictvím obchodních zástupců. Společnost si klade za cíl dosáhnout v roce 2025 obrat ve výši 2,7 mld. korun.

Starší zprávy