Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Press
Tiskové zprávy
Tiskové zprávy
Informace o Würth Group

Zde přejdete na publikace a základní informace o skupině Würth.

Naleznete zde veškeré aktuální publikace a výroční zprávy skupiny Würth. Publikace jsou v německém a anglickém jazyce.

Tiskové zprávy Würth Česká republika
Ukliďme Česko

23. dubna 2024

Společnost Würth se připojila k akci Ukliďme Česko. Dobrovolníkům věnovala 3 000 párů pracovních rukavic s úpravou proti pořezání

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních materiálů a výrobce potřeb pro řemeslníky, i v letošním roce podpořila dobrovolnickou akci Ukliďme Česko. Kromě aktivního zapojení zaměstnanců do samotného úklidu, darovala dobrovolníkům této největší dobrovolnické iniciativy v České republice 3 000 párů speciálních protipriřezových ochranných rukavic pro zajištění bezpečí dobrovolníků při úklidu přírody od nejrůznějších odpadků.

Automaty Würth

2. dubna 2024

Automaty Würth usnadňují výdej pracovních nástrojů. Provozům spoří až 80 % logistických nákladů

Společnost Würth, lídr v oblasti dodávek montážních a spojovacích materiálů prostřednictvím výdejních automatů ORSY®, poskytuje výrobním závodům, jako jsou například Yanfeng a ZVVZ MACHINERY, řešení adresné distribuce nářadí, pracovních pomůcek a spotřebního materiálu. Díky automatizaci evidence vydaného materiálu získávají průmyslové podniky dokonalý přehled o spotřebě pracovních pomůcek. Do automatů je možné také vracet nevyužitý či opotřebovaný materiál či nastavit přesné množství materiálu, které si mohou jednotliví zaměstnanci či oddělení za určité období vyzvednout. Díky automatům, které jsou dle potřeby doplňovány pracovníky společnosti Würth, se snižují náklady na skladovací prostory, spotřebu materiálu i pracovní sílu.

Bauloc

2. dubna 2024

Mobilní prodejna Würth přináší nářadí a materiál přímo na stavbu

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních a spojovacích materiálů, sestavuje mobilní prodejny Bauloc pro zásobování kvalitním stavebním materiálem přímo na staveništi. Ty navrhuje a vybavuje materiálem tak, aby optimalizovaly stavební procesy, zkrátily dodací lhůty materiálů a celkově zefektivnily výstavbu. Umožňuje tak stavbařům efektivní plánování pracovních procesů a zajišťuje přesné dodávky materiálů podle individuálních potřeb stavebních projektů. Využívána je nyní například při výstavbě rezidenčního projektu Smíchov City, obchvatu Nová Paka či modernizaci trati Praha Bubny.

Biatlon

6. února 2024

Nářadí Würth připravuje skluznice a tratě na Mistrovství světa v biatlonu 2024

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních a spojovacích materiálů, je jedním z hlavních partnerů IBU Mistrovství světa v biatlonu 2024, které se po jedenácti letech vrací do České republiky. V rámci letošního šampionátu, konaného od 7. do 18. února v Novém Městě na Moravě, bude Würth přítomen nejen jako jeden z hlavních sponzorů, ale také jako oficiální dodavatel nářadí a strojů nezbytných pro úpravu skluznic a příprav biatlonových tratí.

Orsy van

23. listopadu 2023

Dílenské vestavby do užitkových vozidel ORSY® MOBIL: úložné prvky z odlehčených materiálů pro plnohodnotnou dílnu na cestách

Společnost Würth představuje novou generaci vestaveb do užitkových vozidel ORSY® MOBIL. Jedná se o precizní úložné prvky z odlehčených materiálů pro úsporu pohonných hmot. Díky velkému výběru úložných prvků je možné vestavby využít přesně na míru pro jakékoliv profese, od servisních vozidel pro pojízdnou dílnu. Uspořádání veškerého nářadí i materiálu maximálně využije prostor automobilu a zefektivní tak všechny pracovní činnosti. Bezpečnost během přepravy je zajištěna díky záchytným a pojistným prvkům i profesionální instalaci zabezpečovacího systému do vozidla. Veškeré úložné prvky jsou kompatibilní s ostatními skladovacími systémy Würth, díky tomu lze vestavbu kdykoliv přizpůsobit aktuálním potřebám.

Euroskills

25. září 2023

Společnost Würth podpořila českou reprezentaci parketářů a podlahářů na evropském šampionátu Euroskills 2023

Společnost Würth, která je předním světovým vývojářem a prodejcem potřeb pro řemeslníky, se stala partnerem české reprezentace parketářů a podlahářů na evropském šampionátu EuroSkills. Cílem této největší akce v Evropě v oblasti odborného vzdělávání je ukázat profesní dovednosti a talent mladé generace v řemeslných oborech. Za Českou republiku v kategorii podlahář a parketář se do letošního ročníku konaného v Gdańsku probojoval David Pelikovský, vítěz Mistrovství českých parketářů a podlahářů juniorů do 25 let. Společnost Würth podpořila přípravu české reprezentace pro úspěch v této soutěži poskytnutím potřebného počtu sad pracovního nářadí.

Mašek a Horký

30. srpna 2023

Druhým generálním ředitelem společnosti Würth se stal David Mašek. Na starosti bude mít finance a provoz

Společnost Würth v České republice mění svou organizační strukturu a ve svém vedení bude mít dva generální ředitele. Novým generálním ředitelem a jednatelem byl jmenován David Mašek. Ten společnost povede společně s Milošem Horkým, který má na starosti především oblast obchodu. Pan Mašek je součástí společnosti Würth od roku 2021, kdy nastoupil na pozici finančního ředitele. Jmenováním pana Maška pokračuje společnost ve své strategii, která si zakládá na moderním přístupu a inovacích nejen v oblasti svých produktů a technologií, ale i v oblasti managementu a vedení firmy. S novým generálním ředitelem v čele si Würth klade za cíl dosáhnout v roce 2025 obratu ve výši 2,7 mld. korun.

Spolujízda Telesales

24.dubna 2023

Unikátní akce k oslavě narozenin majitele firmy Würth se koná na konci dubna

Tradice mají ve firmě Würth velkou váhu, a naprosto unikátní akce Reinhold Würth workout týden se koná každý rok ve stejném termínu, nepřetržitě od poloviny 80let. Významně přispívá k rodinné kultuře v dnes už globální firmě, a letos už 88 letý prof. Dr. h. C. mult. Reinhold Würth se jí vždy aktivně účastní.

uklidíme česko - rukavice

30. března 2023

Společnost Würth podpořila akci Ukliďme Česko. Dobrovolníkům darovala téměř 2 000 párů rukavic

Společnost Würth, přední světový vývojář i výrobce potřeb pro řemeslníky, podpořila největší dobrovolnickou iniciativu v České republice „Ukliďme Česko“. Kromě zapojení zaměstnanců do samotného úklidu věnuje dobrovolníkům v Brně téměř 2 000 párů pracovních rukavic. Záměrem akce je motivovat veřejnost k úklidu nelegálně vzniklých černých skládek a nepořádku zatěžující přírodu.

eco tigerflex

22. února 2023

Z jedné PET lahve nový pár pracovních rukavic

Společnost Würth uvádí na český trh novinku: pracovní rukavice TIGERFLEX Plus Ecoline. Ty jsou vyráběny z recyklovaného PET materiálu, z jedné lahve vzniká jeden pár rukavic. Tyto speciální výrobky přitom prokazují stejně špičkové užitné vlastnosti jako původní řada TIGERFLEX Plus. Mezi ně patří dokonalý úchop, přesně padnoucí střih, vysoká odolnost a hladký úplet pohodlný i při celodenním nošení. Na první pohled se odlišují typickými protiskluzovými tygřími pruhy.

Würth

1. prosince 2022

Společnost Würth slaví 30 let na českém trhu, její obrat v ČR se v letošním roce přiblíží dvěma miliardám korun

Společnost Würth, přední světový vývojář a výrobce montážních materiálů a techniky, slaví 30 let od vstupu na český trh. Portfolio společnosti čítá více než 150 tisíc položek, které zahrnují špičkovou techniku, spojovací materiál, ochranné pracovní pomůcky a oblečení, nářadí, chemicko-technické produkty, stroje a mnoho dalšího. Veškeré výrobky jsou určeny pro profesionály a odborníky v oblasti stavebnictví, zpracování dřeva, kovů či automobilovém průmyslu. Produkty značky Würth je možné zakoupit přes e-shop, mobilní aplikaci, na jedné z 24 značkových prodejen či prostřednictvím obchodních zástupců. Společnost si klade za cíl dosáhnout v roce 2025 obrat ve výši 2,7 mld. korun.

Starší zprávy