Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Würth - Partner pro výrobu a montáž oken a dveří

Prohlédnout produkty pro montáž a výrobu oken
Okno
Okno

Rozměry oken a dveří se neustále zvětšují a přitom se klade stále větší důraz na izolační a bezpečnostní vlastnosti, proto jsou v oblasti výroby a montáže oken a dvěří zásadní kvalitní materiály a součástky. Würth vám nabízí inovativní sortiment nejen pro výrobu, ale i produkty pro systémovou montáž nejvyšší kvality. Navíc vám nabízíme odborné konzultace při výběru produktů. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte kvalitní produkty, které vám rádi představíme.

Obraťte se na náš tým školených specialistů.

Okna

Montáž oken, dveří a výplní stavebních otvorů

Montáž oken

Požadavky na montáž výplní stavebních otvorů se neustále zvyšují, rozměry výplní neustále narůstají, stejně tak i požadavky na utěsnění připojovací spáry, bezpečné ukotvení a montáž. Stavební materiály prošly také evolucí, dnes jsou standartem sofistikované materiály, které sice mají lepší tepelně izolační vlastnosti, ale kotvení do nich je méně stabilní. Proto je kladen velký důraz nejen na výběr správného řešení kotvících prvků ale zejména i jejich správná aplikace. Würth je pro vás plnohodnotným dodavatelem systémového řešení připojovací spáry, těsnících pásek, polyuretanových pěn a upevňovací techniky.

Zároveň nabízíme řadu doplňků a přípravků pro zjednodušení a pomoc při montáži a hlavně odbornou pomoc při volbě správných postupů a materiálů.

Systémová, nebo předsazená montáž? Rádi pro vás uspořádáme školení.

Předsazená montáž

AMO šrouby

SET rozpěr pro montáž oken

Fréza na vyřezání oken

Výroba oken a dveří

Výroba oken

Pro výrobu oken jsme dodavatelem kvalitního spojovacího materiálu, chemických výrobků, prostředků k opracování materiálu, ručního nářadí a v neposlední řadě vám nabídneme sortiment elektrického, Aku a Pneu nářadí.

 

Produkty pro montáž a výrobu oken, dveří