Pouze pro podnikatele  

Vítáme Vás u Würth Česká republika

WÜRTH, SVĚTOVÝ LÍDR V OBLASTI MONTÁŽNÍ TECHNIKY

Hledáte spolehlivé upevňovací a montážní materiály a techniku? Vsaďte na celosvětově uznávanou značku Würth! Rozumíme našim zákazníkům, známe jejich potřeby, víme, jak jim usnadnit práci. Jen díky našemu osobnímu přístupu, vlastnímu vývoji a důrazu na vysokou kvalitu bez kompromisu si k nám našlo cestu více než 3,5 milionu věrných zákazníků z celého světa.

Zjistěte více o naší společnosti:

Zakladatel, vizionář, vzor, sběratel
Reinhold Würth

Se svým otcem Adolfem Würthem jezdil od roku 1945 na trh do Künzelsau, kde prodávali šroubky. Od té doby vybudoval společnost, která se stále drží stejných zásad a myšlenek.

Přečtěte si více zde

Podívejte se na vývoj společnosti v průběhu let
Historie firmy

75 let vývoje, který nás přivedl do dnešního dne. To vše díky našemu přání být zákazníkům nejen dodavetelem, ale také partnerem pro jejich podnikání.

Přečtěte si více zde

Výstavy i umělecká architektura
Kultura a umění

Cílem kulturních aktivit společnosti Würth je spojení mezi kulturou a pracovním prostředím. Navazuje tak na filozofii Reinholda Würtha pro obohacení kvality života pro jeho zaměstnance, návštěvníky budovy a zájemce o kulturu.

Přečtěte si více zde

V ČESKU OD ROKU 1992

Do České republiky vstoupila skupina Würth už v roce 1992 a díky rychle rostoucímu týmu profesionálně vyškolených obchodních zástupců se brzy stala jedničkou mezi tuzemskými distributory montážní techniky. Svým zákazníkům totiž nasloucháme, proto necháváme konkurenci daleko za sebou. Díky dlouholetým zkušenostem a celosvětově sdílenému know-how umíme poradit, jako nikdo jiný. Každý z našich obchodních zástupců má navíc svou specializaci, takže se můžete spolehnout, že vám vždy pomůže vybrat z našeho sortimentu to nejlepší, co vám práci usnadní a zkvalitní, ať už pracujete se dřevem, kovem nebo třeba automobily. Kontaktujte nás a spojte se i vy se svým obchodním zástupcem.

KOMPLETNÍ SORTIMENT PRO ŘEMESLA A PRŮMYSL

Na počátku byla firma Würth specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Naše portfolio čítá přes 100 tisíc produktů od těch nejmenších, jako jsou šrouby a hmoždinky, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy. Zkrátka máme v nabídce vše potřebné pro řemesla spojená s automobily, řemesla zpracovávající dřevo či kovy, pro stavební firmy i velké průmyslové podniky.

VLASTNÍ VÝVOJ = BEZKONKURENČNÍ KVALITA

Nasloucháme našim zákazníkům a rozumíme jejich potřebám. Ruku v ruce s rozvojem průmyslu a řemesel jdou i stále nové a nové požadavky na náš sortiment, což nás ale nezaskočí. Naopak, problémy našich zákazníků jsou pro nás výzvou! V našem výzkumném středisku ve Švýcarsku více než 220 zaměstnanců stále pracuje na vývoji nových či inovaci stávajících produktů, zabývají se produkty na míru či realizací specifických řešení pro velké firmy… zkrátka dělají vše, abychom mohli co nejrychleji uspokojit přání našich zákazníků. Vlastníme celou řadu patentů a průmyslových vzorů, spolupracujeme s nezávislými institucemi a univerzitami… A dbáme na dodržování přesně stanovených norem jakosti, které našim zákazníkům zaručují tu nejvyšší kvalitu.

OSOBNÍ KONTAKT SE ZÁKAZNÍKEM

Už od svých začátků buduje značka Würth blízké vztahy se svými zákazníky, což značí její rozsáhlá síť poboček a obchodních zástupců. V České republice je v současné době k dispozici 23 prodejen, na kterých jsou vždy připraveny k okamžitému odběru všechny důležité produkty z našeho sortimentu, a více než 450 obchodních zástupců, kteří neváhají za svými zákazníky osobně zajet a pomoci jim, kdykoliv je potřeba. Ti navíc mají odborné znalosti v oboru a dobře znají specifické problémy týkající se montážní a upevňovací techniky. Neváhejte nás kontaktovat a spojit se se svým obchodním zástupcem.