Pouze pro podnikatele  

Outlet

Akční produkty

Klikni a vyzvedni

Katalogy

Zákaznický servis: +420 323 041 141

Orsy mobil

Regálové vestavby do užitkových vozidel.

Kontaktovat specialistu
Automat

Nová radost z vaší práce: Dílenské vestavby do užitkových vozidel ORSY® MOBIL

Nová generace oblíbených vestaveb do užitkových vozidel ORSY MOBIL nabízí perfektní průmyslové zpracování a funkčnost, pečlivý výběr materiálů s nízkou hmotností pro úsporu pohonných hmot.

Promyšlená ergonomie a velký výběr úložných prvků nabízejí vybavení přesně na míru jakékoliv profesi, od servisních vozidel po pojízdnou dílnu. Skladování bude efektivní, vždy najdete co hledáte na svém místě, a tím bude vaše práce rychlejší a komfortnější.

Bezpečnost bez kompromisů, na kterou Würth dlouhodobě dbá, zajišťuje řada záchytných a pojistných prvků a inovované zámky. Podlaha, povrchy a zpracování materiálů jsou vyrobeny s maximální pozorností k bezpečí vás a vašich zaměstnanců, kteří se uvnitř auta budou pohybovat.

Samozřejmostí je kompatibilita s ostatními skladovacími systémy Würth a modularita systému, díky které můžete kdykoliv rozšířit základní vestavbu o další prvky.

Naše zkušenost? Za 30 let jsme vyvinuli již 10. generaci vestaveb tak, jak se mění potřeby a požadavky našich klientů. Ročně vybavíme 50.000 užitkových vozidel.

Výhody vestavného systému do užitkových aut ORSY® MOBIL:

  • Zaručená kvalita a dlouhá živostnost vyvinutá ve Würthu, precizní výroba
  • Modulární vybavení s velkým množstvím prvků s možností rozšiřování
  • Velký výběr promyšlených doplňků a bezpečnostních prvků
  • Hliník, ocel a nejlepší plasty pro nízkou hmotnost při zachování robustnosti a pevnosti
  • Na prvním místě naší pozornosti je bezpečnost vás a vašeho majetku
  • Maximalizujete zisk z vašeho vozu: přehledně uložíte velké množství nářadí, zařízení i zboží
  • Profesionální vzhled, který vašim zákazníkům dosvědčí kvalitu vašich služeb

ŘEŠENÍ V KAŽDÉM DETAILU

Pracovni stul

Pracovní stůl jede vždy s vámi. V samotném vozidle si přitom nenárokuje téměř žádné místo a na místě použití ho lze v případě potřeby několika hmaty vytáhnout a pomocí aretace rychle tajistil.

Funkční úchytky

Rychlé otevření po celé šířce. S funkční úchytnou lištou je možné kdekoliv obsluhovat každou zásuvku, aniž by bylo zapotřebí množství drobných obtěžujících hmatů.

Odklápěcí kryty

Jediným pohybem ruky se otevírají praktické odklápěcí kryty regálů. Ty jsou stejně jako přepážky a úchyty zásuvek vyrobené z vysoce kvalitního eloxovaného hliníku.

Skladové boxy

Skladovací boxové regály umožňují přehledné skladování drobných dílů v dodávce. Boxy v regálu zaručují pořádek a patentovaný přední kryt umožňuje snadný přístup.

Organizace

Bezpečné nakládání a organizace. Četné vložky a systémy uspořádání spolu s patentovaným systémem zamykání zásuvek jsou určené k tomu, aby váš přepravovaný materiál zůstal bez posouvání na svém místě.

Individuální potřeby

Kromě různých dalších součástní umožňuje velký výběr vložek a systémů uspořádání přizpůsobit vybavení vozidla individuálním potřebám.

Upínání

Upínací popruhy, které se připánají na kolejnici pro zajištění nákladu a součastí příslušenství připovňované ke stojanům rámu ještě zvyšují užitnou hodnotu systému.

Systémový kufr

Nový systémový kufr spojuje funkčnost s designem a může se dokonale integrovat do vybavení vozidla. Kufrové moduly jsou vybavené 100% výsuvem, který umožňuje kompletní otevření víka. Kromě toho je možné jednotlivé kufry jednoduše navzájem spojovat.

Komfortní moduly

Podélné moduly nabízejí komfortní přístup bočními dveřmi a kdekoliv potřebujete.

Kontaktujte naše specialisty

Naši vysoce kvalifikování specialisti jsou připraveni poskytnout vám poradenství, navrhnout nejlepší řešení pro vaši práci a vybrat potřebné a užitečné prvky. Rádi vám předvedou naše předváděcí vozy ORSY MOBILE.

Kontaktujte nás a my vám rádi zdarma vypracujeme nabídku včetně 3D vizualizace přesně pro váš vůz.

Máte zájem o vestavbu? Napište nám!

 

Odeslaním formuláře uděluji společnosti Würth, spol. s r.o., IČO: 480 36 021, se sídlem č.p. 137, 293 01 Nepřevázka, jakožto správci (dále jen „správce“), aby správce v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zpracovával mé osobní údaje poskytnuté v rámci odeslání formáláře v tomto rozsahu: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány za účelem registrace a marketingovými účely, včetně zasílání obchodních sdělení. Beru na vědomí, že pokud v rámci OnlineShopu Würth neučiním objednávku zboží, budou mé osobní údaje zpracovávány po dobu 3 let. Prohlašuji, že jsem byl/a poučen/a o svých právech souvisejících se zpracováváním mých osobních údajů ve smyslu článků 7, 12 a 15 až 22 Nařízení, zejména o svém právu svůj souhlas se zpracováním kdykoli odvolat tak, jak je uvedeno v Informaci o zpracování osobních údajů.

Typy vozidel vhodných pro vestavby: servisní vozidla, výjezdní vozidla, pojízdná dílna, mobilní servis

Typy podnikání: výrobní podniky, zemědělství, servisní služby, opravárenství, zahradnictví, armáda, hasiči, technické služby, montáže, stavba, výroba, instalatérství, solární technika, elektroinstalace, vzduchotechnika, zámečnictví, letiště, telekomunikace, výstavba

Obvyklé značky: Volkswagen, Ford, Opel, Fiat, Renault, Citroën, Peugeot, Mercedes Benz, Iveco, Hyundai, Toyota a další

Vhodné umístění ve voze: Police, skříňky, věšáky