Pouze pro podnikatele  

Objednávání pomocí čtečky čárových kódů nebylo nikdy jednodušší!

Zvyšte efektivitu skladování v regálech a skladování materiálu pomocí scanneru čárových kódů. Čtečky čárových kódů nahrazují manuální procesy objednávání a snižují tak riziko chyb při zadávání objednávky. Automatizací procesu objednávání a zkrácením doby zpracování získáte cenný čas, který můžete věnovat svým hlavním procesům. Zároveň získáte kompletní přehled o zásobách, spotřebě zboží a skladovém hospodářství.

Kombinace online a offline: minimální úsilí, maximální efektivita

skenování produktů

Naskenujte

Snímejte čárové kódy pomocí laserového scanneru Würth kdykoli a kdekoli chcete. Jednoduchým načtením údajů o položce na regálu, obalu nebo katalogu s čárovým kódem máte všechny potřebné informace o objednávce k dispozici online ihned po přenosu. Všechny položky si můžete vyzvednout ve svém zařízení, dokud neodevzdáte objednávku.

Zkontrolujte

Shromážděné informace se přenesou do nákupního košíku v e-shopu Würth a lze je snadno zkontrolovat a případně doplnit. Samozřejmostí je možnost přiřazení nákladových středisek, čísel objednávek nebo poznámek k objednávce či jednotlivým produktům.

Objednejte

Jediným stisknutím tlačítka objednáte. Okamžitě obdržíte potvrzení objednávky na e-mail.

Další možná nastavení

V e-shopu je možné nastavit dále i správu zaměstnanců, úpravu práv pro jednotlivé uživatele, přidělování nákladových středisek jak na položky, tak na celou objednávku, správu dodacích adres s možným omezením na uživatele, přidělování rozpočtu či limitů objednávek nebo schvalovací postupy. S nastavením vám rád poradí náš specialista.

Jak scanner získat?

Stačí kontaktovat svého obchodního zástupce Würth. Pokud ještě nejste naším zákazníkem, stačí se zaregistrovat.

Řizení skladu

Řízení skladu ORSY®

Hledáte dokonalý doplněk k našemu scanneru čárových kódů? Policové systémy ORSY®!

Regálový systém ORSY® jsou k dispozici v různých verzích a lze je individuálně konfigurovat podle vašich potřeb a zboží, které do nich potřebujete umístit. Máte tak perfektní přehled o svých materiálech a v případě, že si přejete doobjednat, můžete produkty jednoduše naskenovat pomocí scanneru čárových kódů nebo mobilní aplikace.