Pouze pro podnikatele  

KULTURA A UMĚNÍ VE SKUPINĚ WÜRTH

Reinhold Würth, syn zakladatele naší společnosti, který podnik převzal už ve svých 19 letech, je vášnivým sběratelem a podporovatelem umění (o čemž si ostatně můžete přečíst více zde), proto jistě není divu, že má celá společnost Würth ke kulturním aktivitám blízký vztah.

V německých městech Künzelsau a Schwäbisch Hall Reinhold Würth otevřel svá vlastní muzea, v nichž se každý rok konají výstavy unikátních uměleckých děl světového významu. Umění je ale součástí i pracovního prostředí naší společnosti, a tak oživuje podnikovou kulturu a plní účel zlepšování kvality života a práce našich zaměstnanců.

V České republice funguje zároveň i jako galerie naše budova centrály v Mladé Boleslavi. Tím, jak tu umění působí na zaměstnance i návštěvníky, navazujeme na filozofii Reinholda Würtha, který říká, že umění je investice do lidí, nikoliv luxus.

výstava
Budova - Nepřevázka

ARCHITEKTURA

Společnost Würth je svou architektonickou podobou budov charakteristická a nezaměnitelná. Ať už se její budova nachází v Německu, Portugalsku, Rakousku, Španělsku, Dánsku nebo v České republice, vždy byla její realizace svěřena do rukou zkušeným, renomovaným architektům, kteří koncept společnosti Würth přizpůsobili dané zemi. Jejich hlavním úkolem vždy je, aby výsledná budova vyjadřovala filosofii společnosti a zároveň souzněla se stylem typickým pro danou zemi. Přesvědčit se o tom můžete na naší centrále v Nepřevázce u Mladé Boleslavi.

Ukázka budov Würth ve světě